מדיניות החלפת או החזרת מוצרים שנרכשו באתר Story

 

רכשתם מוצר באתרhttps://www.storyonline.co.il  ואתם מעוניינים להחזיר או להחליף אותו מכל סיבה שהיא? אין בעיה, אנא קראו מדיניות זו ופעלו בהתאם על מנת שנוכל לטפל בבקשתכם במהירות ויעילות.

 1. 1.       מתי ניתן להחליף או להחזיר מוצר?

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמאי של החבילה.

ניתן להחזיר או להחליף כל מוצר (למעט בגדי ים והלבשה תחתונה) אשר נרכש באתר ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסא המקורית ובצירוף התוויות המקוריות. רשת Story היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

 1. 2.       החלפה או החזרה בסניפי רשת Story

ניתן להחליף או להחזיר כל מוצר שנרכש באתר בכל סניף של רשת Story בישראל, עם הצגת חשבונית הקבלה שהגיעה עם החבילה ובהתאם לתנאים המפורטים למעלה. 

על מנת לקבל זיכוי לאשראי, יש להגיע לסניף עם כרטיס האשראי איתו שולמה העסקה.

שימו לב, לא ניתן לקבל החזר כספי בחנויות הרשת עבור עסקאות ששולמו באמצעות PayPal, אלא באמצעות שירות הלקוחות של האתר בלבד (במייל [email protected])  ניתן להשיב את המוצר בחנות ולכתוב לנו מייל שאתם ממתינים לזיכוי כספי בחשבון ה- PayPal ואנו נדאג לטפל בפנייה ונשלח לכם מייל לאישור.  

 1. 3.       החלפה או החזרה באמצעות שליח

במידה ותרצו להחזיר או להחליף את המוצר באמצעות חברת המשלוחים שלנו, כתבו לנו מייל לכתובת [email protected], עם פרטי ההזמנה המלאים ופירוט הבקשה שלכם ואנו נדאג להשיב במייל חוזר תוך 2 ימי עסקים.

 • החלפה במוצר חלופי
 • יש לציין במייל מהו המוצר החלופי שתרצו לקבל. שימו לב שניתן להחליף את המוצר רק במוצר הקיים במלאי במועד ההחלפה.
 • במידה ששיטת המשלוח הראשונה הייתה "שליח עד הבית" – נספק את המוצר החלופי בתוך 8 ימי עסקים מהיום בו נקבל אישור על פנייתכם, ללא עלות נוספת של דמי משלוח, ובלבד שלא יתבצעו יותר מ-3 החלפות ביחס לאותה רכישה.
 • במידה ששיטת המשלוח הראשונ הייתה "EPOST" - נספק את המוצר החלופי בתוך 8 ימי עסקים מהיום בו נקבל את פנייתכם. באם סכום ההזמנה היה מעל 399  ללא עלות נוספת של דמי משלוח, באם סכום ההזמנה היתה מתחת ל 199  תחוייבו בעלות של 10 ש"ח, בסכום קנייה 199-399 תחוייבו ב 19
 • במידה ואספתם את החבילה המקורית באופן עצמאי, בהחלפה באמצעות שליח תחויבו טלפונית בדמי משלוח בסך 19 ₪.
 • במעמד הקבלה של המוצר החדש, תתבקשו למסור את המוצר המוחלף לשליח שלנו (אנא וודאו כי המוצר נמסר באריזתו המקורית ובצירוף העתק חשבונית קבלה).
 • החזרה וזיכוי – 
 •  יש לציין במייל האם תרצו לקבל זיכוי לאתר לרכישה הבאה או זיכוי כספי לאמצעי התשלום איתו שולמה העסקה ללא חיוב בעמלת סליקה. הזיכוי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצע בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד) 
 • במידה ששיטת המשלוח הראשונה הייתה "שליח עד הבית" - שליח מטעמנו יתאם עמכם מועד לאיסוף המוצר, בתוך 8 ימי עסקים מהיום בו נקבל אישור על פנייתכם, ללא עלות נוספת של דמי משלוח, ובלבד שלא יתבצעו יותר מ-3 החזרות ביחס לאותה רכישה.
 • במידה ואספתם את החבילה המקורית באופן עצמאי, בהחזרה באמצעות שליח תחויבו טלפונית בדמי משלוח בסך 19 ₪.
 • איסוף המוצר יעשה לפי פרטי המשלוח שמופיעים במערכת, במידה ותרצו לשנותם – אנא כתבו לנו במייל הפנייה.
 • זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 14 ימים ממועד ההחזרה. בסוף תהליך הזיכוי תקבלו אישור למייל על השלמת התהליך.

הבהרות :

יום עסקים הינו כל יום, למעט - יום שבת, יום שישי, ימי שבתון, ערבי חג וחגים (ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פסח, שבועות, פורים, יום העצמאות) ותשעה באב.


 

מדיניות אספקה ומשלוחים ברכישה באתר Story

משלוח עד הבית – בעת בחירה ב-"משלוח עד הבית" תתואם ההגעה לכתובת שהזנת בהרשמה לאתר או בעת הרכישה. השליחים שלנו עובדים בשעות היום בין 09:00-18:00 ומתאמים בשיחה או הודעה מקדימה את מועד הגעתם. אנו ממליצים בשלב ההזמנה לציין את הכתובת למשלוח בה אתם זמינים במהלך שעות היום. אם פספסתם שיחה מהשליח הוא ינסה לתאם אתכם את המשלוח ביום שלמחרת.

*שימו לב – במידה ורכשתם באמצעות ה- PayPal הכתובת למשלוח מעודכנת בהתאם לפרטים שמעודכנים בחשבונכם.

*זמני האספקה בישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק מותנים בהנחיות הביטחוניות של הצבא באותה עת ואינם בשליטתנו. 

נקודות החלוקה של E POST – שירות זה מאפשר איסוף החבילה מלוקרים אוטומטיים הפצה הפזורות בכל רחבי הארץ, ללא המתנה לשליח. זמן הגעת המשלוח הינו עד 5 ימי עסקים. בעת הגעת החבילה ליעדה, תישלח הודעת עדכון.

איסוף מסניף- משלוח שנבחר ל"איסוף מסניף" יגיע לסניף עד 5 ימי עסקים ממועד ההזמנה (יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים). רשימת הסניפים מהם ניתן לאסוף חבילות מופיעה לבחירתך בתהליך הרכישה ועשויה להשתנות מעת לעת. בעת הגעת החבילה לסניף תשלח אליך הודעת עדכון.

אנא וודאו כי טופס אישור ההזמנה במייל מכיל את הכתובת למשלוח וכן מספר הנייד להתקשרות.

עלות המשלוח-

1)     איסוף עצמי מחנויות STORY : ללא עלות בכל סכום רכישה.

2)     שירות נקודות איסוף E POST : ברכישות בשווי גבוה מ-199 ₪ - יינתן השירות ללא עלות נוספת. בסכום רכישה הנמוך מ-199 ש"ח, עלות דמי המשלוח הינם 9.90 ש"ח.

3)     שליח עד הבית: ברכישה בסכום הגבוה מ 399 ש"ח – יינתן השירות ללא עלות נוספת. בסכום קנייה הנמוך מ- 399 ש"ח, עלות דמי המשלוח הינם 19 ש"ח.

 

הבהרות :

יום עסקים הינו כל יום, למעט - יום שבת, יום שישי, ימי שבתון, ערבי חג וחגים (ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פסח, שבועות, פורים, יום העצמאות) ותשעה באב.

יום ההזמנה אינו נחשב ליום עסקים.

 

  

בכל שאלה, אנחנו כאן לרשותך

  [email protected]

  03-9112316/8