סטורי חוגגת עשור להקמתה!

 

מאז הוקמה החנות הראשונה בשנקין באביב 2008 ועד היום אנחנו חוגגים 12 סניפים ברחבי תל -אביב, חנות בגבעתיים ובאילת וחנות אונליין.

סטורי הוקמה מתוך חזון ברור – לשנות את חווית השופינג  בארץ. לפתוח רשת חנויות מולטי-ברנד שמציגה את הטוב ביותר שיש לכל המותגים שלנו להציע. והסיפור. תמיד תמיד שיהיה בפרונט, שיוסיף ויסביר ויעשה גם קצת טוב.

הרשת אוצרת בתוכה מעל למאה מותגי אופנה ולייף סטייל  מרחבי העולם. ג'ינסים, שמלות, בייסיק, נעליים, אקססוריז, פרטי עיצוב לבית וג'אג'טים, לגברים, נשים וילדים. הכל נאסף ונבחר בקפדנות תוך מחשבה על הארון המושלם והפריטים מסביב שעושים לנו פאן (בין אם בבית, בתיק או במשרד...).

בחזון שלנו - ייבוא המותגים הטובים ביותר בתחומם, עם דגש על הסיפור שעומד מאחוריהם, ומתוכם, בחירת מגוון פריטים שיאפשרו לכל אחד ואחת הרכבת טוטאל-לוק מושלם (יותר מדי פעמים מושלם), מכף רגל ועד ראש, עם תשומת לב לפרטים הקטנים והכיפיים. חשוב לנו להביא לכל בכל עונה וקולוקציה חידוש וחדשנות, לצד פריטי הבייסיק הטובים ביותר והנחוצים בכל מלתחה.

את עולם הליבינג שלנו אנחנו ממשיכים כמובן לטפח בעקרונות זהים, ולאתר את אותם פריטי ה-מאסט, שיגרמו לכם לחייך בכל פעם שתשלפו את המחברת מהתיק, את האוזניות מהמגירה ואת כלי האוכל מהמזווה. בין אם לעצמכם או כמתנה – התמהיל הזה הולך להכתיר אתכם ללא ספק כסופר קול, סופר שיק וסופר דופר awesome .